Szybki zastrzyk energii w Drenor

Serwery beta Warlords of Draenor zostaną wyłączone jutro, 3 listopada. Jeszcze raz chciałbym podziękować Szamanowi Ahumowi, który przysłał klucz do bety. Pomogło to w napisaniu kilku poradników o garnizonach i zapoznaniu się ze zmianami w craftingu. Ponieważ w tym dodatku ekonomia jest poważnie powiązana z poziomem postaci, musiałem dopompować jedną z nich do 97 poziomu i nieco zepsuć sobie wrażenia z nowej zawartości. Jednak każda chmura ma swoją srebrną podszewkę. Teraz wiem, kilka przydatnych rzeczy, które mogą pomóc Ci poziom swojej postaci do poziomu 100.

 

Tak, oczywiście, że wiem. Tylko nerdy szybko awansują, a koneserzy poświęcają czas i rozkoszują się zadaniami. Z jednej strony to prawda, z drugiej - można się tym delektować później. Zwłaszcza, że blizzy z WotLK robią przesadzone questy i jedna postać ma czas na przejście co najwyżej połowy. Ja, na przykład, byłem w stanie zobaczyć cały lore Pandarii tylko dwie postacie.

Ponadto, w tym dodatku rozwój garnizonu jest bezpośrednio związany z poziomem postaci. Tak więc nawet panowie handlarze, posiadający "fabrykę świec" z altami z broodami, będą musieli rozbujać część z nich przynajmniej do 95-96-tki, aby mieć garnizon na poziomie 2 (1 st - nic).

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci szybciej osiągnąć drop level i przygotować się na raidowanie, które rozpocznie się w grudniu. Na początek banalne wskazówki, które działały w poprzednich dodatkach:

  • Wykonuj questy zanim wyjdzie dodatek, ale nie oddawaj ich. Cap mamy 25 questów;
  • a nie to, że po uruchomieniu addonu będzie można normalnie grać. Nawet przy gładkim początku, jak to było w Mor, opóźnienie w miejscu startu było ahokhovye. Niestety, pominąć quest i włamać się do mniej zatłoczonej lokalizacji, jak w Pandarii, nie można. Czeka na Ciebie wąska szyja Mrocznego Portalu, przez którą razem z Tobą przejdzie ponad setka graczy. Tak więc lagi i awarie, zwłaszcza na mocno zaludnionych serwerach, są gwarantowane. A więc pierwsze zalecenie: spotkać się o północy w jakiejś karczmie na odludziu. Jeśli zostaniesz wyrzucony, przynajmniej zdobędziesz trochę niebieskiego doświadczenia. A huśtawka zacznie się po tym, jak pierwszy napływ ludzi osłabnie. Pośpiech szczególnie nie gdzie, to lepiej, aby rozpocząć komfortową grę w godzinach porannych lub wieczornych, a deweloperzy usunęli wszystkie osiągnięcia "pierwszy na serwerze, więc we wczesnych godzinach dążyć do szczególnie nigdzie;
  • Umieść wszystkie swoje alty, które zamierzasz pompować, w tawernach i miastach. Pozwól im zdobyć "niebieskie" doświadczenie.
  • Tradycyjnie kach zawsze idzie szybciej w 5ppl, więc zbierz towarzystwo i do przodu na farmę mobów;

A teraz kilka wskazówek specjalnie dla WoD:

  • W otwartych lokacjach Drenor znajdują się strefy, które posiadają bonusowe questy dające trzy lub cztery razy więcej doświadczenia. Zazwyczaj są to questy typu grind w klasycznym stylu "zabij 25 dzików". Na "niebieskim" doświadczeniu, aby podnieść poziom należy wykonać 10-12 takich questów. Zadania te są oznaczone na mapie skrzyżowanymi mieczami;
  • Ulepsz garnizon do poziomu 2 tak szybko, jak to możliwe. W Townhall będzie sprzedawca, który sprzedaje butelkę, która daje 20% wzrost doświadczenia na mobach i questach. Eliksir kosztuje 100 zasobów Garnizonu i jest ważny przez godzinę. Nie bądź chciwy i kup te butelki. Ten czas najlepiej spędzić na bonusowych questach lub dungees.

To wszystko. Mam nadzieję, że pomoże Ci to w drodze do poziomu 100.

A żeby czuć się komfortowo na drodze w prawdziwym życiu, trzeba kupić opony samochodowe w odpowiednim miejscu.