Jak Games
Graj w Historii

Polityka prywatności

Wszystkie informacje, które zapewniają, że witryna jest przechowywany w miejscu, ale nie jest dzielona z jakiejkolwiek innej usługi. Wszelkie informacje udostępniane na swój profil, komentarze do gier lub na forach jest jawne i mogą być postrzegane przez nikogo.

Warunki korzystania z serwisu

8iz i ich podmioty stowarzyszone nie ponoszą odpowiedzialności za cokolwiek, co przesyłasz, powiedzieć lub zrobić inaczej w 8iz.com. Korzystając z naszej witryny lub rejestracji na naszej stronie zgadzasz się nie przesyłać żadnych materiałów chronionych prawem autorskim, które nie mają prawa do, powiązanie z niewłaściwego materiału i bądź wyrozumiały w interakcji z innymi członkami.

Ta strona jest oferowane i udostępniane tylko tym użytkownikom, trzynaście ( 13) lat lub starszych. Jeśli nie jesteś jeszcze 13 roku życia lub wymagana większa wiek dla niektórych funkcji , należy natychmiast odstawić korzystania z Serwisu lub jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się ze wszystkimi warunkami zawartymi w niniejszej Umowie, prosimy o zaprzestanie korzystania z usługi Site natychmiast, ponieważ za pomocą lub próby korzystania z serwisu , oświadczasz , że masz ukończone 13 lat (lub inne wymagane większej wieku do niektórych funkcji , w stosownych przypadkach ) oraz spełniają inne wymagania kwalifikacyjne serwisu.